Hakkımızda

Değerli Misafirimiz;

Yaşam boyu formda kalmanızı sağlayacak olan kampımızda profesyonel eğitmenler eşliğinde, sizlere farklı eğitimler verilmektedir. Bedeninizde var olan potansiyelinizi daha iyi açığa çıkartmanızı sağlayarak tüm yaşamınız boyunca formda kalmanızı amaçlamaktayız. Zayıflama ve yaşam boyu form kampımıza katılarak sadece bulunduğunuz anda değil hayatınız boyunca sağlıklı yaşamın kapılarını aralayacaksınız. Temel sağlık değerleri ve öğretileri sizlere sunularak fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olunmaktadır. Obezite çağımızın en büyük sorunlarından biridir. Zayıflama ve formda kalmak için gerekli her türlü çalışmayı sizler için burada sağlamaktayız.

İnsanı ve beden sağlığını önceliğe koyan kurumumuz www.yasamboyuform.com olarak danışanlarımıza bu anlayışı benimsetmek üzere hizmet sunmaktayız. Yaşam Boyu Form Kampı , sağlığınızı bulmanız, fazla kilolarınızdan kurtulmanız, sporla tanışmanız ve bunu bir alışkanlık haline getirerek hayatınızda zevk alacağınız şekilde daha fazla yer ayırabilmeniz için kuruldu. Bu anlayışı kampımızda edinerek bir yaşam boyu uygulayacaksınız. Çok daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşama merhaba diyeceksiniz. Sizi hem bedensel, hem ruhsal hem de mental olarak hazırlayacağız.

Değerli misafirimiz, bu zamana kadar zayıflama konusunda alışılagelmiş algılarınızı bizimle geride bırakmanızı sağlayacağız. Her birey özeldir ve ihtiyaç duyulması halinde, uzman ekibimiz sizlere mevcut durum ve hedefe yönelik özel programlarla sürecinizi planlayacaktır. Bu programlar yaşınız, kilonuz, metabolizma hızınız, yağlanma oranınız, cinsiyetiniz, egzersiz geçmişiniz ve psikolojik durumunuz gibi birçok detay göz önüne alınarak düzenlenmektedir. Bu şekilde sizlerin kalıcı zayıflama için gerekli olan farkındalığı oluşturmanız ve alışkanlıkları elde etmenizi sağlıyor ve amaçlıyoruz. Ayrıca, edindiğiniz yaşam felsefeleri ve öğretileri ile bir ömür bu şekilde, sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyoruz.

Yaşam Boyu Form kampı sizlere tertemiz odalarında, son derece sakin ve huzurlu bir ortamda hizmet sunmaktadır. Uzman kadromuz, güler yüzlü personelimiz, titiz çalışmalarımızla sizi memnun etmeyi amaçlamaktayız. Kampımızda, dinlenmek, kendinizle baş başa kalmak ve diğer misafirlerimizle sosyalleşmek için de bol bol zamanınız olacak. Sizi kendinizle bir yolculuğa çıkaracağız. Sizler, bizim için kesinlikle bir müşteri değil, günden güne büyüyen ailemizin bir bireyisiniz. Biz sizlerle dost olmak ve her adımda, yani kampımızdan ayrıldıktan sonra da iletişimde olmaktan mutluluk duymaktayız. Sizinle de her zaman birlikte olacağız ve yaşam boyu formumuzu sürdürmeye devam edeceğiz.

Şimdi sıra sizde! Yaşam Boyu Form ailesinin yeni ferdi olmak ve birlikte hedefe koşmak için sizi bekliyoruz.

Yaşam Boyu Form Kampı