Zayıflama Kampı haricinde birebir olarak profesyonel eğitmen eşliğinde kişiye özel uygulanan egzersiz programları, Personal Training adı altında yapılmaktadır. Hocalarımız ihtiyaca yönelik egzersiz programlarına ek olarak her türlü probleminizi listeleyerek bunlara ilişkin gerekli müdahaleleri ve takipleri yaparlar. Örneğin; sağlık durumunuz, yaşam şekli ve alışkanlıklarınız, psikolojik dengeniz (mutlu/mutsuz/endişeli/heyecanlı/vs…) gibi ayrıntıları dikkate alarak egzersiz programı planlanmaktadır. Bütün detaylar bireye özel dosya içerisinde saklanır ve gelişim bu dosya üzerinden takip edilir. İstenilen forma ulaşabilmek için antrenman programlarının kaliteli bir şekilde sürdürülmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Hocalarımızın sizlere verdiği motivasyon duygusunun egzersiz sürecine etkisi çok önemlidir. Yaşam Boyu Form hocaları eşliğinde hedeflediğiniz sonuca en hızlı ve en etkili şekilde ulaşmanız kaçınılmazdır.

Hedeflenen amaç için gerçekleştireceğiniz aktivitelere ek olarak kaliteli ve dengeli beslenme planlaması da bizler tarafından yapılarak sizlere verilecektir.

Hedeflere ulaşmanın önünde en büyük engellerden bir tanesi üşengeçlik duygusudur. Bu noktada hocalarımız sizi disipline ederek gereken periyot aralıklarında antrenmanınızı en verimli şekilde yapanızı sağlar.

Sıradan bir spor salonu egzersizi gerçekleştirmez planlı, programlı ve eğlenceli bir egzersiz desteği sağlanır.

Antrenman esnasında birebir müdahale gerçekleşeceği için oluşabilecek sorunların en kısa sürede önüne geçilir.

Antrenman süresince birey üzerinde motivasyon ve istek olgularının etkileri büyük bir gerçektir. Egzersiz süresince günlük hayatta yaşanılan problemleri spora taşımanız, egzersizden verim almanızın önüne geçer. Kişi, psikolojik ve fizyolojik anlamda kendisini antrenmana en iyi şekilde dahil etmelidir. Yaşam Boyu Form hocaları eşliğinde egzersiz süreçlerinizi en kaliteli motivasyon desteğiyle gerçekleştirmenin tarifsiz mutluluğunu ve ayrıcalığını yaşayacaksınız.