Zayıflama Kampı sürecine dahil olamayan fakat destek almak isteyen kişilerden gelen yoğun talep üzerine detaylı bir çalışma yaparak uzaktan destek sistemini hazırladık.

Her süreç kişiye özel içeriğe sahiptir ve bire bir iletişim sağlanmaktadır. İşleyiş aşağıdaki şekilde olacaktır :

Katılım formunu doldurup bize gönderdikten sonra, program ödemesi yaparak uzaktan eğitiminizi başlatmış olacaksınız. Bu süreç hem her an ulaşabilmek adına cep telefonlarında bulunan platformlardan hem de profesyonel bir yazılım üzerinden yürütülecektir.

Gerekli değerlendirmeyi yapabilmek için form ile birlikte boydan cepheden ve yandan çekilmiş fotoğraflarınızı da bize iletmenizi isteyeceğiz.

Bize göndermiş olduğunuz formdaki bilgiler doğrultusunda sizinle yapacağımız telefon görüşmesinden sonra fiziksel özelliklerinize, spor geçmişinize ve hedeflerinize yönelik antrenman ve beslenme programı planlanarak sizlere sistem üzerinden verilecek ve profesyonel danışmanınız gözetiminde süreciniz takip ve kontrol edilecektir. Bu süreç sadece kalıp beslenme ve antrenman programları verilmesiyle sınırlı değil, kilolu olma hali altında yatan nedenlerin konuşulacağı ve gerekli eğitim çalışmalarının yapılmasıyla da desteklenecektir.

Danışmanlarımız bu süreçte size doğru yolu gösterecekler ve uygulamanızı sağlayacaklardır. Sizeyse sadece bu yolda ilerlemek kalacak.