Değerli misafirimiz, ülkemizin en güzel lokasyonlarından birinde, Kartepe, Kocaeli’nde sizlere özel hazırladığımız Yaşam Boyu Form Kampımızda sizleri bekliyoruz.

Tesisimizde hem dinlenecek, hem tatil yapacak ve sosyalleşecek, hem de kalıcı zayıflama adına doğruları öğreneceksiniz. Kampımız bir çok misafirimizin yemyeşil bir ortamda, çiçekler, bitkiler ve temiz hava eşliğinde bir arada rahatlıkla kalabileceği şekilde tesis edilmiştir. Odalarımız düzenli ve her zaman temiz olmasının yanı sıra, dilediğiniz şekilde rahatça zaman geçirebilmeniz için her odada banyo-tuvalet, televizyon ve internet bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra sizden gelen talepleri ve istekleri de kesinlikle dikkate alarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yaşam Boyu Form Zayıflama Kampı olarak, öncelikli hedefimiz misafirlerimizin hedeflerine ulaşabilmeleri için gereken her planlamanın ve uygulamanın yapılmasıdır, ancak bunun yanında forma kalma, sağlığınıza kavuşma, formunuzu kalıcı olarak koruma anlayışını da size sunmaktayız.

Kamp sürecinde planlama yapılırken cinsiyetinizin yanı sıra boy ve kilonuz, yaşınız, metabolizma hızınız, hastalık geçmişiniz, spor yapma alışkanlıklarınız gibi etkenleri de dikkate alarak, size en uygun, en sağlıklı programlar hazırlanmaktadır.

Kamp süreci boyunca eğlenerek kilo vermenizi sağlayacak bir çok aktivite de bulunmaktadır. Zumba, crossfit, harika doğa ile iç içe yapılan trekkingler, verimli ve eğlenceli geçen grup dersleri, boot camp, haftanın yorgunluğunu atıp hücre yenilenmesini destekleyeceğiniz spa, sauna, masaj gibi hizmetler de ekstra haftada bir gün sizlere sunulmaktadır.

Sitemizin galeri bölümünden ve sosyal medya hesaplarımızdan kampa dair her etkinliği görüp takip edebilirsiniz.

Yaşam Boyu Form Kampına dair sormak istediğiniz her soruya bizimle iletişime geçerek cevap bulabilirsiniz.

Yaşam Boyu Form Kampı olarak siz değerli misafirlerimize sağlıklı ve formda bir yaşamın kapılarını aralıyoruz. Sizi fiziksel ve mental olarak hayatınızın geri kalanını istediğiniz gibi yaşamak için hazırlıyoruz. Haydi siz de sağlıklı ve formda bir yaşama kapılarınızı bizimle açın.