Yusuf Bağcı (-13 Kg)

28 Günde 13 Kg.'Iık Zayıflama Başarısı

Ben Yusuf, yaşım 23. Yaklaşık 16-17 yaşından beri kilo problemi yaşıyorum. Temelinde sporcu olmama rağmen kilo probleminden hiçbir zaman kurtulamadım. Artık bir şeylerin yolunda olmadığını anladığımda Yaşam Boyu Form Zayıflama Kampı’na gelmek istedim. Araştırdım, bir kaç yerden fiyat aldım, bir kaç yerle görüştüm fakat bana uygun olmadı. Beslenme şekli ve spor aktiviteleri uygun olmadığı için hoşuma gitmedi ve en sonunda burayı buldum.

Buraya ilk geldiğimde zayıflama odaklı değil hayatımıza düzen verme odaklı çalışıldığını gördüm. Uyku düzenimiz, yeme içme düzenimiz, spor düzenimiz hepsi bir bütün olarak planlanmıştı. Burada ağır şartlar altında değil, hafif ve etkili şartlar altında çalışmayı öğreniyoruz.

Buradaki ortam aile ortamı gibi, arkadaşlarımız dostlarımız, hocalarımız hepsi o aile samimiyetini size veriyorlar.

Burdaki sürecim 1 aydı ve o sürecin sonuna geldim. Yaklaşık bu bir aylık süreç içerisinde, tam bir ayı bulmadan 13 kilo zayıfladım. Bu kilo verme sürecini kendi vücudum olmasına rağmen hayretler içerisinde izledim, çünkü daha önce de söylediğim gibi uzun zamandır kilo problemiyle mücadele ediyordum.

Şu anda mutluyum. Bugün gideceğim Allah izin verirse ama buraya tekrar gelmek istiyor musunuz diye sorarsanız, her fırsat bulduğumda diyebilirim. Burada bir kilo verme odaklı değil, hayatımızı düzene sokup, hayatımız boyunca bu formu nasıl sürdürebiliriz, bunu nasıl yaşayabiliriz bunun peşindeyiz ve bunu bize en iyi şekilde öğrettiler. İnşallah ilerleyen zamanlarda tekrar görüşmek ümidiyle.

Yaşam boyu form zayıflatır.

Comments 2

  1. Fatmanur
    6 Şubat 2019

    Merabalar ben 18 yaşında 170 boyunda ve 88,89 kilo arasındayım kampınıza katılmak istesem fiyatlarınız nasıl neler yapmam gerekiyo beni bilgilendirirmisiniz

    1. 9 Mayıs 2019

      Merhabalar Fatmanur yeni gördüm mesajını. Dilersen bizi 05357832241 numaralı telefondan arayarak detaylı bilgi alabilirsin.

Yorum Yazın