Yatılı, Tam Zamanlı Zayıflama Sistemi

Yaşam Boyu Form Zayıflama kampı alanında uzman kişiler tarafından faaliyete geçirilen, aile samimiyetinde, butik, kilo verme, ideal bedene fiziksel ve mental anlamda ulaşma kampıdır. Hedef bilincinin yapılan her faaliyette yüksek olduğu zayıflama kampında üyelerimiz kısa sürede sağlıklı kilo verme başarısının yanı sıra zaman içerisinde beden imajına bağlı kaybettikleri özgüvenlerini tekrar kazanmaktadırlar.

Burada geçirilen süreç içinde sadece bedensel olarak değil, ruhsal ve zihinsel olarak da rahatlama sağlanmaktadır. Yatılı zayıflama kampında bilimsel gerçekliklere dayalı oluşturulan farkındalıklar neticesinde zayıflamak istiyorum diyen kişilerde var olan önyargılar ve obezite mitleri kökten değiştirilmeye çalışılmakta ve öncelikler kendi ihtiyaçlarının neler olduğu, ardından var olan potansiyelinin ortaya çıkartılarak şimdiye kadar yaşanmış başarısızlık inançları kırılmaktadır.

Yaşam Boyu Form kampında antrenmanlar, doğru yemek yeme sistemi, spor ve aktiviteler öğretilmekte ve bir bütün halinde hızlı kilo verme süreci yaşanmaktadır.

Yaşam Boyu Form ve Zayıflama Kampında hızlı ve sağlıklı kilo verme yanı sıra hedef kavramının ne olduğu ve bunu kendi hayatımızda hangi noktada tutuyor olduğumuzu da sorgulayarak zayıflamaya farklı bir boyut katıyoruz. Zayıflama kampında 7 gün 24 saat profesyonel uzmanlar eşliğinde takip ve kontrol yapılarak kişilerin kendilerini ve potansiyellerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Tam zamanlı zayıflama kampı süresince kişilerin zayıflama yönündeki motivasyonları güçlendirilmekte ve gelişimi destekleyecek eğitimler verilmektedir. Fiziksel aktivitelerin yanı sıra kişilerin kendi bedenlerine uygun egzersiz çalışmaları da gösterilmekte ve yaptırılmaktadır. Unutulmamalıdır ki doğru donanıma sahip rehberlerle yapılan çalışmalar sonucunda hızlı kilo verilme kaçınılmazdır. Bedene, insana, kilolu olma halinin kişilerde yarattığı psikolojiye vakıf olan eğitmenlerle günün büyük çoğunluğunu birlikte geçirdiğiniz kampımızda zayıflamaya dair her konu gün ışığına çıkacak ve birine bağımlı olmak yerine kendi kendinize yetebilen bir birey olmanız için gerekli çalışmalar yapılacaktır. Tam zamanlı ve kontrollü zayıflama süreci ile ilgili tüm merak ettikleriniz www.yasamboyuform.com adresinde.

Yorum Yazın