Zayıflama Kampındaki Uygulama Ve Etkinlikler

Yaşam Boyu Form Zayıflama kampı sürecinde bilimsel gerçeklikler ve sosyo kültürel yapı göz önünde bulundurularak sürdürülebilirlik hedefiyle yola çıkıp, hızlı ve sağlıklı kilo verme mümkün olmaktadır. Yatılı zayıflama kampı süreci boyunca disiplin, kontrol ve olmazsa olmaz samimiyet her zaman en üst seviyededir.

Süreç boyunca ideal kiloya ulaşmak yolunda her türlü ihtiyaç düşünülmekte ve bu yönde uygulamalar yapılmaktadır. Bu uygulamalar sadece günü kurtarmak adına değil, gelecekte yaşanabilecek problemleri de ön görerek yapılmakta ve planlanmaktadır.

Yaşam Boyu Form Kampı bir klinik olmadığı yada gizemler yaratarak kişileri hayatı boyunca gebe bırakmak maksadı taşımadığı için uygulama ve etkinlikler gerçek hayatla paralel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sağlıklı kilo verme sürecinde olması gereken doğru beslenme, kondisyonu arttırmaya yönelik antrenmanlar, sosyal hayatın alışkanlıklarımız üzerindeki etkileri ve beden farkındalığı gibi konular üzerinde yapılan uygulamaların yanı sıra bulunduğumuz bölgenin sosyal aktivitelerinden de faydalanılarak süreç keyifli bir hale dönüştürülmektedir. Kimi zaman paintball oynayarak takım ruhunu güçlendirirken kimi zaman atv turları ile doğa keşfine çıkacak, bir gün tüple dalarak su altının farklı dünyasına tanık olacak, başka bir gün rafting yaparak mücadele ruhunu açığa çıkartacaksınız.

Zayıflama kampı ile ilgili detaylı bilgi için lütfen www.yasamboyuform.com sayfamızı detaylı inceleyiniz veyahut bizimle iletişime telefon üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yazın